Pokračujte na www.rouska.cz

JOYSBIO™

Přední světový výrobce testovacích souprav pro boční průtok v Číně
JOYSBIO (Tianjin) Biotechnology Co., Ltd. je čínská biotechnologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj, která vyvíjí, vyrábí a dodává vysoce kvalitní soupravy rychlých testů pro lékařskou diagnostiku in vitro (IVD) i revoluční přizpůsobené soupravy reagencií do všech částí svět. Společnost JOYSBIO byla založena týmem profesionálů s mnohaletými kombinovanými technickými, marketingovými / prodejními, provozními a výrobními zkušenostmi v tomto odvětví. Nabízíme vysoce kvalitní, ale nákladově efektivní soupravu pro rychlou zkoušku bočního toku. Naše soupravy pro diagnostiku laterálního toku in vitro testují širokou škálu cílů, včetně infekčních onemocnění, nádorů, srdečních abnormalit, zneužívání drog a plodnosti. Naším cílem je rozšířit naše trhy na mezinárodní úrovni vytvářením strategických aliancí a uzavíráním partnerství s distributory po celém světě.

Společnost JOYSBIO zavedla komplexní systém řízení kvality, který používá mezinárodní standardy (EN ISO 13485) a zajišťuje špičkové výsledky testů kvality a přesnost. Většina našich produktů má také certifikaci CE a CFDA.

Naše ústředí se nachází v nové oblasti Tianjin Binhai, poblíž přístavu Tianjin, který je nejvyšším umělým přístavem na světě, a je také důležitým mezinárodním obchodním přístavem v severní Číně. Naše prodejní kancelář se nachází ve 28. patře Tower 2-C v 1. pozoruhodných nejvýznamnějších památkách v Pekingu, Wangjing Soho.

Žádné produkty značky JOYSBIO™ nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.